Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

OFERTA

ARTGOS

Zaklad Tworzyw Sztucznych „ARTGOS” Spólka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, glównie w grupie artykulów gospodarstwa domowego i wybranych wyrobów z grupy pojemników i skrzynek bezprzegrodowych oraz desek sedesowych.

OFERTA

CERSANIT

Cersanit S.A. to znany producent wyposażenia do łazienki. Marka dobrze rozpoznawalna w Polsce jak również w Europie środkowo – wschodniej. Główny asortyment produkcyjny to: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, wanny, kabiny natryskowe oraz brodziki.

OFERTA

DEANTE

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez klientów z Polski oraz z zagranicy. Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

OFERTA

Elita

Elita Sp. z o.o., producent mebli łazienkowych. Firma istnieje na polskim rynku już od 1992 roku. W swojej ofercie prezentuje meble wykonane z najwyższej klasy materiałów, zachowując standardy jakościowe.

OFERTA

ENIX

Polska firma, produkująca grzejniki już od 1992 roku. Luksusowe i klasyczne grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, elektryczne grzejniki łazienkowe, grzałki z termostatami do grzejników.

OFERTA

FERRO

FERRO S.A. jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

OFERTA

Franke Polska

Franke Polska Sp. z o.o. oferuje ponad 260 modeli zlewozmywaków oraz funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego w postaci baterii zlewozmywakowych, sortowników śmieci i akcesoriów kuchennych spełniających najróżniejsze funkcje.

OFERTA

Geberit

Geberit to Szwajcarska marka, która od 1874r. słynie z niezawodnych rozwiązań instalacyjnych i jest liderem w technologii sanitarnej. Obok rozwiązań inżynieryjnych (systemy rurowe czy odwodnienia dachów) oferuje również produkty wyposażenia łazienek, m. in. ceramikę i meble segmentu premium.

OFERTA

GORGIEL

Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

OFERTA

Hydroland

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.

OFERTA

KOŁO

Wiodąca polska marka z długą tradycją w produkcji ceramiki sanitarnej. Od 2015r. KOŁO jest częścią grupy Geberit. Dzięki temu gwarantuje jeszcze bardziej zaawansowane produkty i najwyższą jakość wykonania, a przy tym regularnie zaskakuje wizjonerskimi projektami i rozwiązaniami bazującymi na szwajcarskiej myśli technologicznej.

OFERTA

Kuchinox

Firma Kuchinox Polska rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku, w Łodzi. W swojej ofercie posiada szereg nowoczesnych rozwiązań do kuchni i łazienek. Obecnie, pod marką Kuchinox Polska oferowanych jest ponad 2000 produktów! Doskonała jakość oraz atrakcyjne ceny szybko zostały docenione nie tylko przez polskich, ale również zagranicznych klientów, między innymi mieszkańców Ukrainy, Słowacji, Czech i Niemiec.

OFERTA

LAUFEN

LAUFEN to niezwykle tradycyjna szwajcarska marka, której osobowość odzwierciedla się w połączeniu wyrafinowanego wzornictwa, jakości oraz funkcjonalności. LAUFEN jest marką segmentu premium należącą do koncernu ROCA, który jest jednym z wiodących producentów ceramiki posiadających globalną sieć dystrybucji.

OFERTA

Laveo

Marka Laveo to polski producent wyposażenia do łazienek oraz kuchni. Producenta cechuje wyjątkowe wzornictwo i konkurencyjna cena.

OFERTA

Oras

Oras jest zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim oraz jednym z największych producentów baterii w Europie. Grupa posiada fabryki w Finlandii, Norwegii i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Siedziba koncernu znajduje się w Raumie w Finlandii.

OFERTA

Pyramis

Pyramis Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1999 jako pierwsza filia zagraniczna greckiej firmy Pyramis S.A. z siedzibą w Salonikach. Pyramis Polska jest jednym z czołowych dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej na rynku polskim.

OFERTA

Ravak

Firma RAVAK Polska S.A. jest producentem najwyższej klasy wyrobów wyposażenia łazienki. Specjalizuje się w produkcji kabin natryskowych, wanien, brodzików, mebli łazienkowych jak również paneli natryskowych oraz grzejników łazienkowych.

OFERTA

Rea

Marka REA zadebiutowała na polskim rynku w roku 1993. Specjalizuje się w produkcji i imporcie towarów z zakresu Armatury łazienkowej oraz kuchennej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantuje produkty w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne. W ofercie firmy REA znajdą Państwo produkty, które uzupełnią i zaaranżują dowolnie zaprojektowane wnętrze. Dzisiaj firma REA jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce, posiadając własne magazyny o łącznej powierzchni ok 30 000 m2, laboratorium badawcze LAP, oraz ponad 1000 stałych odbiorców hurtowych.

OFERTA

Roca

Roca oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, w tym z hydromasażem, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki.

W ofercie SANIT EISENBERG znajduje się około 1000 produktów uszeregowanych w kilka grup asortymentowych: deski sedesowe twarde; duroplast, termoplast. Spłuczki podtynkowe do zabudowy ciężkiej samonośne elementy podtynkowe do montażu ceramiki sanitarnej w systemie karton-gips – element montażowy. Ok 100 typów syfonów np. syfony automatyczne wannowe, bidetowe, pisuarowe, syfony brodzikowe i syfony do umywalek oraz syfony zlewozmywakowe, dolnopułki i górnopułki. Osprzęt do spłuczek ceramicznych i dolnopłuków. Elementy przyłączeniowe: kolanka, prostki itp.

OFERTA

Sanplast

Polski producent znanych produktów z branży wyposażenia łazienek. W ofercie firmy Sanplast znajdują się kabiny, wanny, brodziki, drzwi natryskowe, i wiele innych rozwiązań również na indywidualne zamówienie.

OFERTA

Schedpol

W branży sanitarnej Firma SCHEDPOL jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych jak i akrylowych, oraz brodzików akrylowych zintegrowanych z podstawą styropianową. Produkowane wyroby spełniają normy europejskie, co jest podstawą zarówno sprzedaży krajowej, jak i silnego rozwoju eksportu.

OFERTA

Viega

Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.