Nagrody uzyskane przez firmę

Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom naszej działalności. Dzięki wspólnemu wysiłkowi zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami i wyróżnieniami świadczącymi o naszej wiarygodności i solidności partnerstwa w działalnosci handlowej i nie tylko…

01.

„Gazele Biznesu”

Dziennik „Puls Biznesu” przyznał firmie GAMABIK Sp. J. elitarną nagrodę „Gazele Biznesu” świadczącą o przynależności do najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W kolejnej, jedenastej edycji, również zostaliśmy nagrodzeni tym prestiżowym odznaczeniem.

02.

Krakowska Fabryka Armatur

W roku 1996 otrzymaliśmy nagrodę Krakowskiej Fabryki Armatur za zajęcie pierwszego miejsca wśród odbiorców krajowych w latach 1994 – 1996. W roku 2004 otrzymaliśmy także Certyfikat Odbiorcy Strategicznego.

03.

GALMET

W 2007 roku, z okazji obchodów 25-o lecia istnienia firmy GALMET, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za dokonany wkład w rozwój wspólnego partnerstwa.

04.

Cersanit

Jesteśmy laureatami licznych nagród otrzymanych od naszego strategicznego partnera firmy CERSANIT S.A. Są to wyróżnienia m.in.; za zajęcie drugiego miejsca w sprzedaży wyrobów sanitarnych marki Cersanit w Polsce w 2008 roku. „Złoty Diament 2009r.”, za zajęcie drugiego miejsca w sprzedaży wyrobów sanitarnych marki Cersanit w Polsce. „Złoty Diament 2010r.”, za zajęcie trzeciego miejsca w sprzedaży wyrobów sanitarnych marki Cersanit w Polsce.

Zaplecze sportowe

Firma GAMABIK to nie tylko działalnosć handlowa, to również zaplecze sportowe, w tym głównie piłka nożna. Znakomita ekipa pracowników firmy tworzy zgrany team piłkarski rywalizujący z partnerami handlowymi, przenosząc działalność handlową na grunt rywalizacji piłkarskiej.
Przez kilkanaście lat firma GAMABIK była strategicznym partnerem w rywalizacji rajdów samochodowych kierowcy Michała Bębenka. Dzięki połaczeniu talentu rajdowego kierowcy oraz wsparciu finansowemu firmy GAMABIK, ekipa rajdowa pochodząca z niedalekiej Bochni zdołała zdobyć m.in. wicemistrzostwo Polski, kilkakrotnie stając na najwyższym stopniu podium.