OFERTA

AFRISO

AFRISO sp. z o.o. reprezentuje w Polsce Grupę AFRISO – wywodzącego się z Niemiec producenta armatury abezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sygnalizujących i pomiarowych. Produkty AFRISO znajdują szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy instalacji grzewczych, olejowych, chłodzących, wentylacyjnych, wody pitnej, ciepłej wody użytkowej itp.

OFERTA

AKCES

Producent instalacji sanitarnych. Wiodący producent zestawów odpływowych i przyłączy elastycznych w Polsce.

OFERTA

ARMAKAN-PVC

Przedsiębiorstwo F.P.H.U. ARMAKAN-PVC powstało w 1995 roku i jest producentem systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej w zakresie średnic od 32 do 110 mm i kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic od 110 do 200 mm.. Wyroby są produkowane z polipropylenu (PP) oraz polichlorku vinylu (PVC) i cały proces produkcyjny odpowiada europejskim normom jakościowym i środowiskowym.

Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

OFERTA

BMETERS

BMETERS POLSKA Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie importu, eksportu, sprzedaży, dystrybucji i serwisu przyrządów opomiarowania, takich jak przede wszystkim liczniki wody, ciepłomierze czy przepływomierze ścieków, a także systemy zdalnego odczytu i akcesoriów instalacyjnych oraz doradztwa w zakresie opomiarowania wody i ciepła.

OFERTA

FAMAS

Polski producent przyłaczy wodnych i gazowych oraz przyłaczy do instalacji solarnych.

OFERTA

FERRO

FERRO S.A. – jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

OFERTA

Hydroland

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.

OFERTA

GORGIEL

Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

OFERTA

KK POL

Specjalizacją przedsiębiorstwa jest produkcja artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych, składających się na kompletne wyposażenie zbiorników spłukujących. Główne produkty to: podtynkowy zestaw spłukujący ORKA, zawory napełniające – boczne, zawory napełniające – oddolne, zawory spustowe, zawory spustowe z funkcją STOP, zawory spustowe dwufunkcyjne 3/6 l oraz akcesoria do spłuczek. Uzupełnieniem oferty stelaży montażowych do przyborów sanitarnych są stelaże: do mocowania umywalki, bidetu, pisuaru oraz uchwytów (np dla niepełnosprawnych).

OFERTA

KME

KME międzynarodowy koncern działający w branży stalowej i należący do KME Group. Jedną z wielu grup asortymentowych wytwarzanych przez KME są systemy instalacji hydraulicznych dla budownictwa.

OFERTA

NMC

NMC to międzynarodowy koncern z wieloletnimi tradycjami. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju izolacji dla budownictwa, komponenty dla przemysłu, rozwiązania w dziedzinie opakowań.

OFERTA

Sigma-Li

Sigma-Li to firma z polskim kapitałem, produkuje ponad 300 rodzajów asortymentów: rury jednorodne PP-R rury stabilizowane kształtki i złączki z gwintami mosiężnymi zawory kulkowe i podtynkowe.

OFERTA

VALSIR

VALSIR Polska S.A. specjalizuje się w produkcji i handlu elementami instalacji sanitarnych i grzewczych z tworzyw sztucznych.

OFERTA

VALVEX

VALVEX S.A. to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. Marka rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce ale w całej Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Specjalnością firmy jest produkcja baterii łazienkowych oraz kuchennych, armatura do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

OFERTA

Vario Term

Mera – Pnefal była pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie firm produkujących głowice termostatyczne. Pierwsze konstrukcje czujników cieczowych powstały w latach osiemdziesiątych XX w. na bazie mieszków sprężystych wytwarzanych dla systemów automatyki pneumatycznej. Produkowane obecnie pod marką Vario Term głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników są zgodnie z tradycją projektowane i wytwarzane z największą troską o jakość i wysoki poziom techniczny. Produkowane obecnie pod marką Vario Term głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników są zgodnie z tradycją projektowane i wytwarzane z największą troską o jakość i wysoki poziom techniczny.

OFERTA

Wavin

Wavin jest wiodącym w Europie dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Koncern dostarcza skuteczne rozwiązania pozwalające zaspokajać kluczowe potrzeby życia codziennego: bezpieczną dystrybucję wody pitnej, przyjazne środowisku zagospodarowanie wód deszczowych, energooszczędne systemy ogrzewania budynków.

OFERTA

Viega

Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.