Odnawialne źródła energii

Ariston

Ariston jest światowym specjalistą w dziedzinie podgrzewu wody i ogrzewania pomieszczeń. Dostarcza ludziom na całym świecie szeroką gamę innowacyjnych i energooszczędnych produktów zaprojektowanych z myślą o zwiększeniu komfortu w ich domach.

Odnawialne źródła energii

Galmet

Polski producent oferujący m.in.; pompy ciepła, elektryczne ogrzewacze wody, bojlery z wężownicą do centralnego ogrzewania, wymienniki biwalentne, kombinowane zbiorniki akumulacji ciepła, zbiorniki buforowe, ekologiczne kotły c. o. na eko groszek z zasobnikiem paliwa, kotły c. o. bez zasobnika, kolektory słoneczne.

Odnawialne źródła energii

Nibe

NIBE jest globalnym koncernem, który projektuje i produkuje inteligentne i energooszczędne rozwiązania zapewniające komfort wewnętrzny we wszystkich typach budynków. Obecnie firma NIBE jest światowym liderem w dziedzinie innowacji, oferującym inteligentne i energooszczędne produkty, które umożliwiają tworzenie zrównoważonego społeczeństwa przyszłości. Firma NIBE rozwija się, koncentrując się na innowacjach i produkcji.

Odnawialne źródła energii

Panasonic

Gromadząc doświadczenia od ponad 50 lat i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zajmuje czołową pozycję w branży ogrzewania i chłodzenia. W oparciu o rozbudowaną sieć zakładów produkcyjnych i placówek badawczo-rozwojowych, firma opracowuje nowatorskie rozwiązania i urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Dzięki rozwojowi firmy w skali globalnej, najwyższej jakości produkty Panasonic zyskały w pełni uniwersalny charakter.