Chcących uzyskać wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego towaru zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w sobotę 8.00 - 14.00

Wyposażenie Łazienek - Oferta

 

www.aquaform.com.pl

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 roku, jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.

Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

Zaklad Tworzyw Sztucznych "ARTGOS" Spólka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, glównie w grupie artykulów gospodarstwa domowego i wybranych wyrobów z grupy pojemników i skrzynek bezprzegrodowych oraz desek sedesowych.

Blanco Germany to wiodący na świecie producent rozwiązań systemowych z zakresu techniki kuchennej, wyposażenie gastronomii i systemów medycznych.

Cersanit S.A. to znany producent wyposażenia do łazienki. Marka dobrze rozpoznawalna w Polsce jak również w Europie środkowo - wschodniej. Główny asortyment produkcyjny to: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, wanny, kabiny natryskowe oraz brodziki.

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez klientów z Polski oraz z zagranicy. Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".

Elita Sp. z o.o., producent mebli łazienkowych. Firma istnieje na polskim rynku już od 1992 roku. W swojej ofercie prezentuje meble wykonane z najwyższej klasy materiałów, zachowując standardy jakościowe.

Polska firma, produkująca grzejniki już od 1992 roku. Luksusowe i klasyczne grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, elektryczne grzejniki łazienkowe, grzałki z termostatami do grzejników.

 

FERRO S.A. jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

Franke Polska Sp. z o.o. oferuje ponad 260 modeli zlewozmywaków oraz funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego w postaci baterii zlewozmywakowych, sortowników śmieci i akcesoriów kuchennych spełniających najróżniejsze funkcje.

Grupa Geberit jest światowym liderem w technologii sanitarnej. Od czasu założenia w roku 1874, firma zawsze była pionierem w tym sektorze. Konsekwentnie wprowadzają nowe, innowacyjne trendy. Biura Geberit działają w ponad 40 krajach.

Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.

Historia firmy KOŁO zaczęła się 50 lat temu. W ciągu całego tego okresu, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi przemianami i dalszym, dynamicznym rozwojem. Aktualnie Sanitec KOŁO oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów KERAMAG. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem.


Oras jest zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim oraz jednym z największych producentów baterii w Europie. Grupa posiada fabryki w Finlandii, Norwegii i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Siedziba koncernu znajduje się w Raumie w Finlandii.

Pyramis Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1999 jako pierwsza filia zagraniczna greckiej firmy Pyramis S.A. z siedzibą w Salonikach. Pyramis Polska jest jednym z czołowych dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej na rynku polskim.

Firma RAVAK Polska S.A. jest producentem najwyższej klasy wyrobów wyposażenia łazienki. Specjalizuje się w produkcji kabin natryskowych, wanien, brodzików, mebli łazienkowych jak również paneli natryskowych oraz grzejników łazienkowych.

Polski producent wyrobów z tworzyw sztucznych m. in. syfonów, kratek ściekowych, odwodnień liniowych spłuczek do WC, rur WC oraz inne...

W ofercie SANIT EISENBERG znajduje się około 1000 produktów uszeregowanych w kilka grup asortymentowych: deski sedesowe twarde; duroplast, termoplast. Spłuczki podtynkowe do zabudowy ciężkiej samonośne elementy podtynkowe do montażu ceramiki sanitarnej w systemie karton-gips - element montażowy. Ok 100 typów syfonów np. syfony automatyczne wannowe, bidetowe, pisuarowe, syfony brodzikowe i syfony do umywalek oraz syfony zlewozmywakowe, dolnopułki i górnopułki. Osprzęt do spłuczek ceramicznych i dolnopłuków. Elementy przyłączeniowe: kolanka, prostki itp.


Firma Sanit-Plast jest polską rodzinną fabryką z 20 letnią tradycją, bez żadnego udziału kapitału zagranicznego. Jest największym polskim zakładem produkującym deski sedesowe z polipropylenu i jedynym produkującym w Polsce deski z duroplastu. W swojej ofercie posiada 10 rodzajów desek sedesowych oraz zawory napełniające i spustowe.


Polski producent znanych produktów z branży wyposażenia łazienek. W ofercie firmy Sanplast znajdują się kabiny, wanny, brodziki, drzwi natryskowe, i wiele innych rozwiązań również na indywidualne zamówienie.

W branży sanitarnej Firma SCHED-POL jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych jak i akrylowych, oraz brodzików akrylowych zintegrowanych z podstawą styropianową. Produkowane wyroby spełniają normy europejskie, co jest podstawą zarówno sprzedaży krajowej, jak i silnego rozwoju eksportu.

Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.

Aktualności

08.02.2018
SANPLAST - Wyprzedaż! -
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyprzedażową firmy Sanplast. Produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach!

Więcej

08.01.2018
FERRO - Nowy cennik 2018r. - Informujemy, iż firma FERRO S.A. uaktualnia ceny swoich produktów, które będą obowiązywały od 19.01.

Więcej

08.01.2018
Sanplast - Nowy cennik 2018r. - Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem firmy Sanplast na 2018r.

Więcej

Nowości produktowe

Pierwszy elektryczny ogrzewacz wody z technologią hybrydową w klasie energetycznej "A". Ciesz się niezwykłą oszczędnością!

Więcej