Chcących uzyskać wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego towaru zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w sobotę 8.00 - 14.00

Siedziba Kraków

 

"GAMABIK" Malec, Chorobik, Gawęda Spółka Jawna

ul. Surzyckiego 41,
30 - 721 Kraków
NIP: 527-010-75-49

Centrala: tel. (12) 254 - 99 - 00, fax. (12) 254-99-12

Hurtownia (Kraków) czynna: pon. - czw.; 8.00 - 17.00, pt.; 8.00 - 16.00

sob. 8.00 - 14.00



 

Dyrektor Generalny:

Robert Jasiołek

 

tel. (12) 254-99-31

 

e-mail:

r.jasiolek@gamabik.pl

Dyrektor Handlowy:

Sebastian Fetera

 

tel. (12) 254-99-08

 

e-mail:

s.fetera@gamabik.pl

Dział Sprzedaży

Kierownik:

Paweł Dziurdzia

 

tel. (12) 254 - 99 - 10

 

e-mail:

p.dziurdzia@gamabik.pl

Obsługa sprzedaży:

Michał Bętkowski

tel. (12) 254 - 99 - 19

kom. 601 - 190 - 543

e-mail:

m.betkowski@gamabik.pl

Tomasz Gawęda

tel. (12) 254 - 99 - 17

kom. 691 - 021 - 032

e-mail:

t.gaweda@gamabik.pl

Szymon Pudlik

tel. (12) 254 - 99 - 03

kom. 603 - 977 - 199

e-mail:

s.pudlik@gamabik.pl

Justyna Gubała

tel. (12) 254 - 99 - 24

kom. 603 - 168 - 001

e-mail:

j.gubala@gamabik.pl

Michał Sikora

tel. (12) 254 - 99 - 16

kom. 601 - 251 - 422

e-mail:

m.sikora@gamabik.pl

Mateusz Dyna

tel. (12) 254 - 99 - 02

kom. 601 - 060 - 590

e-mail:

m.dyna@gamabik.pl

Grzegorz Gawęda

tel. (12) 254 - 99 - 15

kom. 609 - 709 - 510

e-mail:

g.gaweda@gamabik.pl

Kamil Płatek

tel. (12) 254 - 99 - 18

kom. 603 - 883 - 526

e-mail:

k.platek@gamabik.pl

Przedstawiciele Handlowi

Dział Inwestycji

Grzegorz Młynek

 

 

tel. 605 - 333 - 326

 

 

e-mail:

g.mlynek@gamabik.pl

Ryszard Pasternak tel. 601 - 970 - 210

e-mail:

r.pasternak@gamabik.pl


Handlowcy:


Marcin Gajdziszewski

tel. 603 - 724 - 350

e-mail:

m.gajdziszewski@gamabik.pl

Kamil Pudełko

tel. 607 - 607 - 015

e-mail:

k.pudelko@gamabik.pl

Adam Bętkowski

tel. 601 - 270 - 190

e-mail:

a.betkowski@gamabik.pl


Magazyn

Kierownik Magazynu:

Leszek Zybek

tel. 609 - 709 - 058 e-mail:
l.zybek@gamabik.pl

Serwis/ Reklamacje

Jarosław Brania tel. 605 - 405 - 815
e-mail:

Dział Księgowości

Główny Księgowy:

Renata Młynek

 

tel. (12) 254 - 99 - 41

 

e-mail:

r.mlynek@gamabik.pl


Księgowe:
Katarzyna Jasiołek tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

k.jasiolek@gamabik.pl

Joanna Bochenek tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

j.bochenek@gamabik.pl

Monika Gniadek

tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

m.gniadek@gamabik.pl


Fax działu księgowości fax. (12) 254 - 99 - 39

Dział Rozliczeń i Windykacji

Beata Madej tel. (12) 254 - 99 - 07

e-mail:

b.madej@gamabik.pl

Katarzyna Bętkowska

 

tel. (12) 254 - 99 - 05

e-mail:

k.betkowska@ gamabik.pl


Dział Kadr


Monika Nowak-Surowy tel. (12) 254 - 99 - 36

e-mail:

m.nowak-surowy@gamabik.pl

 

Aktualności

05.10.2018
Gazetki Łazienka i Kuchnia 2018 nowości i promocje - DEANTE -

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i promocjami "Kuchnia 2018" i "Łazienka 2018" firmy DEANTE. W jesiennej edycji gazetek DEANTE znaleźć można: nowości produktowe, korzystne promocje, artykuły poradnikowe.

Więcej

04.10.2018
STELRAD - Konkurs dla Instalatorów -
Przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie instalatorów zajmujących się bezpośrednim montażem grzejników. Nagrodami w konkursie są narzędzia firmy Rems, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne nagrody rzeczowe.

Więcej

Nowości produktowe

Firma DEANTE pochwaliła się kompaktowym rozwiązaniem łączące zalety prysznica oraz wanny. Są to nowe parawany wannowe wchodzące w skład kolekcji Alpinia.

Więcej