PROMOCJE

Kup wybrane  baterie z rodziny HEXA, HALIT, LEONIT, MOHIT, KRZEM oraz zawory kulowe do wody z oferty KFA Armatura a otrzymasz idealny upominek na lato.

Więcej

Zamów produkty FERRO objęte promocją a otrzymasz do 18% dodatkowego rabatu.

Więcej

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej ogólnopolskiej promocji przez Firmę FRANKE - "Kuchnia w Twoim Stylu", w której oprócz atrakcyjnych cen prezentujemy nowości produktowe w kategorii zlewozmywaków oraz baterii.

 

Więcej

Aktualności

18.06.2019
Rozpoczynamy sprzedaż "Kuchinox / Laveo" - Od ponad 20 lat marka Kuchinox jest obecna na Polskim Rynku. Oferuje nowoczesne i sprawdzone rozwiązania przeznaczone zarówno do kuchni jak i łazienek.

Więcej

14.06.2019
RAVAK - Umywalki Ceramic Slim w Promocji! - Promocja dotyczy sprzedaży detalicznej w salonach współpracujących z Gamabik.

Więcej

03.06.2019
RAVAK - Program Gwarancja + 3 lata - Standardowa gwarancja na produkty RAVAK wynosi 2 lata. W przypadku zakupu produktów w salonach objętych PROGRAMEM wynosi 5lat!

Więcej

Nowości produktowe

Oszczędnościowe zestawy natryskowe z deszczownią, ozdobne zestawy termostatyczne i grzejnikowe, nowe kolekcje baterii i wiele innych...

Więcej

Przedstawiamy Państwu nowe, atrakcyjne produkty z rodziny armatury łazienkowej podtynkowej. Nowości obejmują baterie umywalkowe, natryskowe oraz pełne zestawy natryskowe.

Więcej