Chcących uzyskać wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego towaru zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w sobotę 8.00 - 14.00

Wyposażenie Łazienek - Oferta

 

www.aquaform.com.pl

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 roku, jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.

Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

Zaklad Tworzyw Sztucznych "ARTGOS" Spólka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, glównie w grupie artykulów gospodarstwa domowego i wybranych wyrobów z grupy pojemników i skrzynek bezprzegrodowych oraz desek sedesowych.

Blanco Germany to wiodący na świecie producent rozwiązań systemowych z zakresu techniki kuchennej, wyposażenie gastronomii i systemów medycznych.

Cersanit S.A. to znany producent wyposażenia do łazienki. Marka dobrze rozpoznawalna w Polsce jak również w Europie środkowo - wschodniej. Główny asortyment produkcyjny to: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, wanny, kabiny natryskowe oraz brodziki.

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez klientów z Polski oraz z zagranicy. Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".

Elita Sp. z o.o., producent mebli łazienkowych. Firma istnieje na polskim rynku już od 1992 roku. W swojej ofercie prezentuje meble wykonane z najwyższej klasy materiałów, zachowując standardy jakościowe.

Polska firma, produkująca grzejniki już od 1992 roku. Luksusowe i klasyczne grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, elektryczne grzejniki łazienkowe, grzałki z termostatami do grzejników.

 

FERRO S.A. jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

Franke Polska Sp. z o.o. oferuje ponad 260 modeli zlewozmywaków oraz funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego w postaci baterii zlewozmywakowych, sortowników śmieci i akcesoriów kuchennych spełniających najróżniejsze funkcje.

Grupa Geberit jest światowym liderem w technologii sanitarnej. Od czasu założenia w roku 1874, firma zawsze była pionierem w tym sektorze. Konsekwentnie wprowadzają nowe, innowacyjne trendy. Biura Geberit działają w ponad 40 krajach.

Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.

Historia firmy KOŁO zaczęła się 50 lat temu. W ciągu całego tego okresu, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi przemianami i dalszym, dynamicznym rozwojem. Aktualnie Sanitec KOŁO oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów KERAMAG. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem.


Oras jest zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim oraz jednym z największych producentów baterii w Europie. Grupa posiada fabryki w Finlandii, Norwegii i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Siedziba koncernu znajduje się w Raumie w Finlandii.

Pyramis Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1999 jako pierwsza filia zagraniczna greckiej firmy Pyramis S.A. z siedzibą w Salonikach. Pyramis Polska jest jednym z czołowych dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej na rynku polskim.

Firma RAVAK Polska S.A. jest producentem najwyższej klasy wyrobów wyposażenia łazienki. Specjalizuje się w produkcji kabin natryskowych, wanien, brodzików, mebli łazienkowych jak również paneli natryskowych oraz grzejników łazienkowych.

Polski producent wyrobów z tworzyw sztucznych m. in. syfonów, kratek ściekowych, odwodnień liniowych spłuczek do WC, rur WC oraz inne...

W ofercie SANIT EISENBERG znajduje się około 1000 produktów uszeregowanych w kilka grup asortymentowych: deski sedesowe twarde; duroplast, termoplast. Spłuczki podtynkowe do zabudowy ciężkiej samonośne elementy podtynkowe do montażu ceramiki sanitarnej w systemie karton-gips - element montażowy. Ok 100 typów syfonów np. syfony automatyczne wannowe, bidetowe, pisuarowe, syfony brodzikowe i syfony do umywalek oraz syfony zlewozmywakowe, dolnopułki i górnopułki. Osprzęt do spłuczek ceramicznych i dolnopłuków. Elementy przyłączeniowe: kolanka, prostki itp.


Firma Sanit-Plast jest polską rodzinną fabryką z 20 letnią tradycją, bez żadnego udziału kapitału zagranicznego. Jest największym polskim zakładem produkującym deski sedesowe z polipropylenu i jedynym produkującym w Polsce deski z duroplastu. W swojej ofercie posiada 10 rodzajów desek sedesowych oraz zawory napełniające i spustowe.


Polski producent znanych produktów z branży wyposażenia łazienek. W ofercie firmy Sanplast znajdują się kabiny, wanny, brodziki, drzwi natryskowe, i wiele innych rozwiązań również na indywidualne zamówienie.

W branży sanitarnej Firma SCHED-POL jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych jak i akrylowych, oraz brodzików akrylowych zintegrowanych z podstawą styropianową. Produkowane wyroby spełniają normy europejskie, co jest podstawą zarówno sprzedaży krajowej, jak i silnego rozwoju eksportu.

Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.

Aktualności

05.10.2018
Gazetki Łazienka i Kuchnia 2018 nowości i promocje - DEANTE -

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i promocjami "Kuchnia 2018" i "Łazienka 2018" firmy DEANTE. W jesiennej edycji gazetek DEANTE znaleźć można: nowości produktowe, korzystne promocje, artykuły poradnikowe.

Więcej

04.10.2018
STELRAD - Konkurs dla Instalatorów -
Przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie instalatorów zajmujących się bezpośrednim montażem grzejników. Nagrodami w konkursie są narzędzia firmy Rems, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne nagrody rzeczowe.

Więcej

Nowości produktowe

Firma DEANTE pochwaliła się kompaktowym rozwiązaniem łączące zalety prysznica oraz wanny. Są to nowe parawany wannowe wchodzące w skład kolekcji Alpinia.

Więcej