PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną "Moc Promocji" numer 4/2019. Gazetka obowiązuje w okresie 01.07 - 31.08.2019r.

 

Więcej

Kup wybrane  baterie z rodziny HEXA, HALIT, LEONIT, MOHIT, KRZEM oraz zawory kulowe do wody z oferty KFA Armatura a otrzymasz idealny upominek na lato.

Więcej

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej ogólnopolskiej promocji przez Firmę FRANKE - "Kuchnia w Twoim Stylu", w której oprócz atrakcyjnych cen prezentujemy nowości produktowe w kategorii zlewozmywaków oraz baterii.

 

Więcej

Aktualności

18.06.2019
Rozpoczynamy sprzedaż "Kuchinox / Laveo" - Od ponad 20 lat marka Kuchinox jest obecna na Polskim Rynku. Oferuje nowoczesne i sprawdzone rozwiązania przeznaczone zarówno do kuchni jak i łazienek.

Więcej

14.06.2019
RAVAK - Umywalki Ceramic Slim w Promocji! - Promocja dotyczy sprzedaży detalicznej w salonach współpracujących z Gamabik.

Więcej

03.06.2019
RAVAK - Program Gwarancja + 3 lata - Standardowa gwarancja na produkty RAVAK wynosi 2 lata. W przypadku zakupu produktów w salonach objętych PROGRAMEM wynosi 5lat!

Więcej

Nowości produktowe

Grupa Armatura wprowadziła do oferty wersję grzejnika G500F w kolorze grafitowym.

Więcej

Roca startuje ze sprzedażą nowej miski podwieszanej "DAMA-N Rimless". Nowa miska posiada ukryty system montażu i można ją kompletować z nowym bidetem Dama-N również z systemem ukrytego montażu.

Więcej

Roca wprowadza do swojej oferty miskę wiszącą wraz z deską "GAP ROUND" oraz szeroką gamę umywalek z kolekcji "ALTER".

Więcej

Strona 1 z 2  > >>