Firma Gamabik

Praca.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

„Przedstawiciel Handlowy”

Preferowana lokalizacja: Rzeszów, woj. podkarpackie

Umowa o pracę – Pełny etat

Praca mobilna: województwo podkarpackie oraz lubelskie

Zakres obowiązków:

  • współpraca z odbiorcami hurtowymi (województwo podkarpackie i lubelskie)
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów hurtowych
  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • okresowe raportowanie pracy do przełożonego

Nasze wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zaangażowanie i aktywność w działaniu
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • umowę o pracę
  • świadczenia z funduszu socjalnego

W przypadku chęci pozostawienia swojego „CV” prosimy o przesłanie dokumentów na poniższy adres mailowy.

e-mail: praca@gamabik.pl