01.

Sanplast – Zdecyduj się na brodzik w kolorze!

18.10.2021

Brodziki w różnych kolorach, już od jakiegoś czasu występują na rynku. Kolorystyka jest przeróżna – od wyrazistych czarnych kolorów po pastelowe wykończenia.
Ich nowoczesny design przykuwa uwagę i sprawia, że Klienci coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Dlaczego? Tego typu brodziki doskonale podkreślają wyjątkowość miejsca i świetnie komponują się w nowoczesnych łazienkach. Sposobów na aranżacje takiego wnętrza jest wiele. Poznaj rozwiązania Sanplast!

Brodziki z odlewu mineralnego dodadzą łazienkowej przestrzeni nietuzinkowego designu oraz luksusowego akcentu.

 

Szeroka gama kolorystyczna brodzików wzbogaca proces projektowania łazienki dzięki czemu osiągnięcie zadowalającego efektu wnętrza łazienki staje się prostszy i skuteczniejszy.

Wyróżnij się! Zdecyduj się na brodzik  w kolorze!

02.

DEANTE – Baterie podtynkowe typu „bidetta”

15.01.2021

Bidet to dość popularny element wyposażenia łazienki w naszych domach. W wielu przypadkach montaż tradycyjnej miski bidetowej jest nie lada wyzwaniem gdy mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń w łazience. Pomocnym i funkcjonalnym rozwiązaniem staje się montaż podtynkowej baterii bidetowej.

To rozwiązanie pomaga nie tylko utrzymać higienę osobistą, ale również zachować czystość w łazience.

Do modeli bidetowych w klasycznym, chromowym wariancie wykończenia, dołączyły baterie typu bidetta w czarnym macie, fachowo nazywanym kolorem Nero. Wszystko za sprawą uzupełnienia kolekcji Arnika oraz Jasmin o modele BGJ N34MBQA N34M. Oba wyposażone są w nowy typ mosiężnej słuchawki, która zabezpiecza rączkę przed przegrzaniem.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz odwiedzenia strony internetowej producenta DEANTE.

03.

ELITA – Nowe kolekcje mebli łazienkowych

15.01.2021

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowych kolekcji mebli łazienkowych marki ELITA.

Rolly

Kolekcja mebli łazienkowych Rolly

ElitStone

Marka blatów i konsol wykonanych z marmuru kompaktowego.

Spring

Nowoczesny set, który zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Summer

Gładki design oraz szczególnie wysokim komfort użytkowania.

Moody

Moody to kolekcja mebli łazienkowych, zaprojektowana po to, aby codzienność była przyjemniejsza