01.

Cersanit – Wanny wolnostojące

15.01.2021

Wanny wolnostojące to nowość w ofercie marki Cersanit, która ucieszy wszystkich wielbicieli innowacyjnych i wyjątkowych łazienkowych trendów.

Świetnie wpasują się one w przestronne wnętrza salonów kąpielowych i domowych SPA, ale sprawdzą się także w pomieszczeniach z mniejszych metrażem.

Najwyższej jakości akryl, zastosowany w wannach wolnostojących Cersanit sprawia, że wnętrze wanny jest przyjemne w dotyku, błyskawicznie się nagrzewa i zatrzymuje ciepło na długo. Akryl wygłusza również hałas strumienia napuszczanej wody. Ponadto gwarantuje on wysoką odporność wanny na przypadkowe uszkodzenia, jak i łatwość w utrzymaniu czystości.

Całość oferty wanien wolnostojących marki Cersanit znajdą Państwo również i w naszej ofercie handlowej. Zapraszamy do zakupów!

02.

DEANTE – Baterie podtynkowe typu „bidetta”

15.01.2021

Bidet to dość popularny element wyposażenia łazienki w naszych domach. W wielu przypadkach montaż tradycyjnej miski bidetowej jest nie lada wyzwaniem gdy mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń w łazience. Pomocnym i funkcjonalnym rozwiązaniem staje się montaż podtynkowej baterii bidetowej.

To rozwiązanie pomaga nie tylko utrzymać higienę osobistą, ale również zachować czystość w łazience.

Do modeli bidetowych w klasycznym, chromowym wariancie wykończenia, dołączyły baterie typu bidetta w czarnym macie, fachowo nazywanym kolorem Nero. Wszystko za sprawą uzupełnienia kolekcji Arnika oraz Jasmin o modele BGJ N34MBQA N34M. Oba wyposażone są w nowy typ mosiężnej słuchawki, która zabezpiecza rączkę przed przegrzaniem.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz odwiedzenia strony internetowej producenta DEANTE.

03.

ELITA – Nowe kolekcje mebli łazienkowych

15.01.2021

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowych kolekcji mebli łazienkowych marki ELITA.

Rolly

Kolekcja mebli łazienkowych Rolly

ElitStone

Marka blatów i konsol wykonanych z marmuru kompaktowego.

Spring

Nowoczesny set, który zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Summer

Gładki design oraz szczególnie wysokim komfort użytkowania.

Moody

Moody to kolekcja mebli łazienkowych, zaprojektowana po to, aby codzienność była przyjemniejsza