Chcących uzyskać wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego towaru zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w sobotę 8.00 - 14.00

Oddział Radzymin

"GAMABIK" Malec, Chorobik, Gawęda Spółka Jawna

Nowy Janków , ul. Wołomińska 267
05 - 250 Radzymin
NIP: 527-010-75-49

Centrala: tel. (22) 643 - 83 - 84, fax. (22) 643 - 84 - 99

Hurtownia (Nowy Janków) czynna: pon. - pt.; 8.00 - 17.00, sob. NIECZYNNE


Wyświetl większą mapę

Dział Sprzedaży

Kierownik Oddziału:

Tomasz Bystrzejewski


tel. 609 - 365 - 700


e-mail:

t.bystrzejewski@gamabik.pl

 

Obsługa sprzedaży:

Ireneusz Hauton

tel. (22) 643 83 84 wew.17

kom. 603 - 852 - 530

e-mail:

i.hauton@gamabik.pl

Artur Portacha

tel. (22) 643 83 84 wew.15

kom. 605 - 117 - 499

e-mail:

a.portacha@gamabik.pl

Magdalena Kozłowska

tel. (22) 643 83 84 wew.12

kom. 601 - 361 - 702

e-mail:

m.kozlowska@gamabik.pl

Sebastian Pawelec

tel. (22) 643 83 84 wew.14

kom. 721 - 391 - 515

e-mail:

s.pawelec@gamabik.pl

Daniel Tarach

tel. (22) 643 83 84 wew.16

kom. 609 - 395 - 600

e-mail:

d.tarach@gamabik.pl

Mariusz Pliszka

tel. (22) 643 83 84 wew.13

kom. 603 - 603 - 780

e-mail:

m.pliszka@gamabik.pl

 

Przedstawiciele Handlowi

Irena Doroń tel. 609 - 729 - 806

e-mail:

i.doron@gamabik.pl

Kamil Hołubowicz tel. 603 - 643 - 199

e-mail:

k.holubowicz@gamabik.pl

Konrad Pietras tel. 601 - 847 - 499

e-mail:

k.pietras@gamabik.pl

Daniel Brosławski tel. 603 - 605 - 543

e-mail:

d.broslawski@gamabik.pl

 

Magazyn

Kierownik Magazynu:

 

Kamil Portacha tel. 605 - 664 - 533

e-mail:

k.portacha@gamabik.pl

 

Serwis / Reklamacje

Stanisław Szymański tel. 605 - 740 - 168

e-mail:

reklamacje_warszawa@gamabik.pl

 

Dział Rozliczeń

Martyna Królikowska tel. (22) 643 83 84 wew.11

e-mail:

m.krolikowska@gamabik.pl

 

Aktualności

31.10.2017
Nowy cennik KOSPEL od 01.12.2017r. - Informujemy, iż firma KOSPEL wprowadza nowy cennik, który będzie obowiązywał od 01.12.2017r.

Więcej

11.10.2017
Kampania - możesz więcej z WAVIN! - Przypominamy o trwającej kampani firmy Wavin skierowanej do instalatorów. Kampania ma zasięg ogólnopolski i towarzyszą jej liczne akcje promocyjne oraz wydarzenia w "świecie on-line" jak i hurtowniach instalacyjnych.

Więcej

05.10.2017
ENIX - Sztuka ogrzewania - Najnowszym dziełem Enix jest limitowana seria grzejników z prawdziwą sztuką. Ich wyjątkowość polega na tym, że panel przedni to oryginalny, niepowtarzalny obraz wykonany techniką batiku i zatopiony w szkle.

Więcej

Nowości produktowe

Ravak wprowadził do swojej oferty bezrantową miskę WC oraz dwie deski wolnoopadające.

Więcej

"DALI" to rodzina baterii o łagodnych i delikatnych kształtach. Wygładzona i opanowana. Chromowana powłoka potęguje wrażenie smukłości i lekkości.

Więcej

Firma DEANTE uzupełniła swoją ofertę produktową o podtynkowe boxy dedykowane do armatury prysznicowej jak i wannowej. Asortyment składa się z wariantu mieszaczowego oraz termostatycznego oraz różnych kształtów elementów chromowanych.

Więcej

<< <  Strona 2 z 2