Chcących uzyskać wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego towaru zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 oraz w sobotę 8.00 - 14.00

Siedziba Kraków

 

"GAMABIK" Malec, Chorobik, Gawęda Spółka Jawna

ul. Surzyckiego 41,
30 - 721 Kraków
NIP: 527-010-75-49

Centrala: tel. (12) 254 - 99 - 00, fax. (12) 254-99-12

Hurtownia (Kraków) czynna: pon. - czw.; 8.00 - 17.00, pt.; 8.00 - 16.00

sob. 8.00 - 14.00



 

Dyrektor Generalny:

Robert Jasiołek

 

tel. (12) 254-99-31

 

e-mail:

r.jasiolek@gamabik.pl

Dyrektor Handlowy:

Sebastian Fetera

 

tel. (12) 254-99-08

 

e-mail:

s.fetera@gamabik.pl

Dział Sprzedaży

Kierownik:

Paweł Dziurdzia

 

tel. (12) 254 - 99 - 10

 

e-mail:

p.dziurdzia@gamabik.pl

Obsługa sprzedaży:

Michał Bętkowski

tel. (12) 254 - 99 - 19

kom. 601 - 190 - 543

e-mail:

m.betkowski@gamabik.pl

Tomasz Gawęda

tel. (12) 254 - 99 - 17

kom. 691 - 021 - 032

e-mail:

t.gaweda@gamabik.pl

Szymon Pudlik

tel. (12) 254 - 99 - 03

kom. 603 - 977 - 199

e-mail:

s.pudlik@gamabik.pl

Justyna Gubała

tel. (12) 254 - 99 - 24

kom. 603 - 168 - 001

e-mail:

j.gubala@gamabik.pl

Michał Sikora

tel. (12) 254 - 99 - 16

kom. 601 - 251 - 422

e-mail:

m.sikora@gamabik.pl

Mateusz Dyna

tel. (12) 254 - 99 - 02

kom. 601 - 060 - 590

e-mail:

m.dyna@gamabik.pl

Grzegorz Gawęda

tel. (12) 254 - 99 - 15

kom. 609 - 709 - 510

e-mail:

g.gaweda@gamabik.pl

Kamil Płatek

tel. (12) 254 - 99 - 18

kom. 603 - 883 - 526

e-mail:

k.platek@gamabik.pl

Przedstawiciele Handlowi

Dział Inwestycji

Grzegorz Młynek

 

 

tel. 605 - 333 - 326

 

 

e-mail:

g.mlynek@gamabik.pl

Ryszard Pasternak tel. 601 - 970 - 210

e-mail:

r.pasternak@gamabik.pl


Handlowcy:


Marcin Gajdziszewski

tel. 603 - 724 - 350

e-mail:

m.gajdziszewski@gamabik.pl

Piotr Stępień

tel. 607 - 607 - 015

e-mail:

p.stepien@gamabik.pl

Adam Bętkowski

tel. 601 - 270 - 190

e-mail:

a.betkowski@gamabik.pl


Magazyn

Kierownik Magazynu:

Leszek Zybek

tel. 609 - 709 - 058 e-mail:
l.zybek@gamabik.pl

Serwis/ Reklamacje

Jarosław Brania tel. 605 - 405 - 815
e-mail:

Dział Księgowości

Główny Księgowy:

Renata Młynek

 

tel. (12) 254 - 99 - 41

 

e-mail:

r.mlynek@gamabik.pl


Księgowe:
Katarzyna Jasiołek tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

k.jasiolek@gamabik.pl

Joanna Bochenek tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

j.bochenek@gamabik.pl

Monika Malec

tel. (12) 254 - 99 - 37

e-mail:

monika.malec@gamabik.pl


Fax działu księgowości fax. (12) 254 - 99 - 39

Dział Rozliczeń i Windykacji

Beata Madej tel. (12) 254 - 99 - 07

e-mail:

b.madej@gamabik.pl

Katarzyna Szewczykowska

 

tel. (12) 254 - 99 - 05

e-mail:

k.szewczykowska@ gamabik.pl


Dział Kadr


Monika Nowak-Surowy tel. (12) 254 - 99 - 36

e-mail:

m.nowak-surowy@gamabik.pl

 

Aktualności

31.10.2017
Nowy cennik KOSPEL od 01.12.2017r. - Informujemy, iż firma KOSPEL wprowadza nowy cennik, który będzie obowiązywał od 01.12.2017r.

Więcej

11.10.2017
Kampania - możesz więcej z WAVIN! - Przypominamy o trwającej kampani firmy Wavin skierowanej do instalatorów. Kampania ma zasięg ogólnopolski i towarzyszą jej liczne akcje promocyjne oraz wydarzenia w "świecie on-line" jak i hurtowniach instalacyjnych.

Więcej

05.10.2017
ENIX - Sztuka ogrzewania - Najnowszym dziełem Enix jest limitowana seria grzejników z prawdziwą sztuką. Ich wyjątkowość polega na tym, że panel przedni to oryginalny, niepowtarzalny obraz wykonany techniką batiku i zatopiony w szkle.

Więcej

Nowości produktowe

Ravak wprowadził do swojej oferty bezrantową miskę WC oraz dwie deski wolnoopadające.

Więcej

"DALI" to rodzina baterii o łagodnych i delikatnych kształtach. Wygładzona i opanowana. Chromowana powłoka potęguje wrażenie smukłości i lekkości.

Więcej

Firma DEANTE uzupełniła swoją ofertę produktową o podtynkowe boxy dedykowane do armatury prysznicowej jak i wannowej. Asortyment składa się z wariantu mieszaczowego oraz termostatycznego oraz różnych kształtów elementów chromowanych.

Więcej

<< <  Strona 2 z 2